Kot že verjetno veste, smo se prejšnjo soboto dobile v Ljubljani na srečanju Otoka zakladov, kamor sem bila povabljena prvič in bilo je res lepo blogom dodati obraze in seveda v živo poklepetati. Pri tolikem številu žensk klepet ni nikakor utihnil :) Ob tem me je Janja prosila, da imela kakšno krajšo delavnico in odločila sem se, da spregovorim malo o fotografiranju izdelkov, saj mi je o tem veliko lažje govoriti kot pisati. Preveč vsega bi bilo treba zapisati, pa vendar morda pa le v bližnji prihodnosti združim v kakšnem postu tiste najbolj pomembne stvari. Ampak kar sem želela povedati je to, da sem zelo vesela, ko vidim, na kako rodovitna tla so padle moje besede. Vaše fotografije so namreč vse boljše in boljše in pravo veselje jih je pogledati. Le tako naprej. Če pa naletite na kakšno oviro, pa sem vam na voljo tud preko maila in če bom le znala, vam rade volje pomagam.
Tako, zdaj pa k današnjima izdelkoma. Za obe organizatorki srečanja, Janjo in Danico, sem naredila darilci in sicer preprosti manjši platni (15x15cm). V bistvu sem prenesla že znane motive iz voščilnic na obe platni in tudi tukaj uporabila smooshing tehniko.
Platno ponavadi sicer na veliko prekrivamo z različnimi plastmi, jaz pa sem se namenoma odločila, da ohranim belino in obdelam samo en del. Sem pa predhodno celo platno premazala z Gesso, ki služi temu, da nekoliko zgladi površino platna in tako lažje nanašamo barvo in hkrati se ta lepše prime na podlago.
Imejte se lepo, ustvarjajte in ne pustite, da vam drobne nevšečnosti pokvarijo dan!
